Autoryzowany przedstawiciel
 
Komandor Warszawa

Szafy wnękowe, garderoby,
szafy na wymiar,
zabudowa wnęk, szafy narożne,
meble na wymiar

Stoiska Handlowe

Nowa lokalizacja

Salon Firmowy
Komandor
ul. Kasprzaka 7/U9
01-211 Warszawa
tel. 0668-478-212
tel. 0668-150-382


godziny otwarcia
Pn-Pt 10-19
Sb     10-16
lismarek@komandor.pl

wcześniejsza lokalizacja
ulica Pańska 98/205

Wypełnienia drzwi Drukuj Email
Płyta laminowana


Płyta laminowana

Zastosowanie w naszej produkcji płyt laminowanych firmy KRONOPOL i EGGER gwarantuje najwyższą jakość. Niebanalna gama kolorystyczna pozwoli spełnić Państwa oczekiwania.
Płyta rattanowa


Płyta rattanowa

Płyty rattanowe będące w naszej ofercie  to wysokiej jakości naturalny surowiec produkowany z lian palmy Calamus Rotang.Jest to materiał szeroko wykorzystywany w przemyśle meblowym, pozwalający ożywić i dodać urody wnętrzom naszych mieszkań.
Płyta bambusowa


Płyta bambusowa

Płyty Bambusowe to najnowszy, a zarazem jeden z najpopularniejszych naturalnych produktów będących surowcem do produkcji mebli. Szczególnie chętnie wykorzystywany jest jako wypełnienie drzwi przesuwnych. Bambus to drewniejąca trawa wieloletnia, która dzięki specyficznemu, nieregularnemu układowi włókien jest bardzo dekoracyjna.

Lustra i szyby


Lustra i szyby

Lustra oferowane firmę Komandor  to produkowane przez firmę Glaverbel wysokiej jakości Mirox New Generation Ecological. Wytwarzane według nowych opatentownych przez Glaverbel technologii charakteryzują się tym, iż nie zawierają miedzi i ołowiu. Lustra mają wysoką odporność przeciwko wpływom czynników atmosferycznych takich jak: sole, wilgoć.
Lacobel


Lacobel

Lacobel to rodzaj przezroczystego szkła pokrytego po jednej stronie wysokiej jakości lakierem, który zapewnia bardzo gładki i regularnie błyszczący wygląd. Lacobel ma szerokie zastosowanie w przemyśle meblowym, zwłaszcza jako wypełnienie drzwi przesuwnych. Wykorzystywany jest także w innych meblach takich jak: stoły, komody, biblioteczki, oszklone gabloty itp.
Szyby dekoracyjne


Szyby dekoracyjne

Zastosowanie szyb Fotobel w aranżacji wnętrz domowych umożliwia wszystkim naszym klientom realizację najśmielszych wizji i projektów. Dzięki nam Twoje mieszkanie może być niepowtarzalne, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.
Ekoskóra


Ekoskóra
Lakiery
Forniry

 

Bezpłatny pomiar
Wycena online
RatyCopyright © 2009 Marek Lis Autoryzowany przedstawiciel firmy Komandor